Categorie:

Publicatiedatum: 05-01-2022

Trainingen jeugd vanaf 10 januari op het veld

Onder de geldende corona-maatregelen zijn binnensportlocaties momenteel gesloten. Buiten mag wel gesport worden door jeugd in teamverband (volwassenen max in 2-tallen en op 1,5 m afstand).

Vanaf 10 januari worden de jeugdtrainingen daarom hervat op het veld in plaats van de zaal.




Tot en met maandag 10 januari mag tot 17 uur getraind worden, vanaf dinsdag 11 januari tot 20 uur.


In de week van 10-14 januari zijn de teams die normaal op maandag tussen 17-20 uur trainen (JD1, MD3, MD4, JC2, MC4, MB1) daarom elders in de week gepland. Let dus goed op de afwijkende dag en tijd t.o.v. de volgende weken! Ook de training van MD2 verschuift vanaf de tweede week een uurtje.




In het aangepaste trainingsschema is zoveel mogelijk rekening gehouden met de bekende trainingstijden, maar vanwege noodzakelijke aanpassingen kan het voorkomen dat tijden toch afwijken. Het schema is te vinden op de  website  en in de LISA-app.




In deze tijd van het jaar kan het zijn dat het veld niet bespeelbaar is vanwege vorst. In dat geval zullen de trainingen afgelast worden. Houdt daarom de berichtgeving in de gaten!

Publiek is nog altijd niet toegestaan op het complex, ook niet tijdens trainingen.


Share by: