Agenda




Let op: Bij HC Kromme Rijn kan alleen cashless worden betaald met een bankpas. Je kunt ook betalen met de betaalkaart van HC Kromme Rijn. 


Trainingsschema

Trainingsschema 

Wil je extra training of het veld op een andere tijd gebruiken, check dan de beschikbaarheid bij de wedstrijdsecretaris: wedstrijd [email protected].  

 



Dit schema loopt van 1-12-2019 t/m 20-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D4 zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes D3 zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Meisjes C3 zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 Meisjes C4 zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 Jong Dames 1 zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
21:00 - 22:00 Trimhockey zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes C1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Meisjes B1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 Meisjes B2 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 Jongens B1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
21:00 - 22:00 Dames 1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 F Boskabouters zaal Sportdome Bunnik
14:00 - 19:00 Meisjes 8E3 zaal Noor van Boeschoten
Tessa Vink
Sportdome Bunnik
15:00 - 16:00 Meisjes F1 zaal Sportdome Bunnik
15:00 - 16:00 Meisjes F2 zaal Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 zaal Suzie Schults Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 zaal Michiel Barkmeijer Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 zaal Franz Rockmann Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 zaal Nienke Lokhorst Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 zaal Jarno de Wit
Klaas Van De Belt
Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 Meisjes B3 zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 Jongens B2 zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
21:00 - 22:30 Dames Veteranen A zaal Eveline Van der Pas Sportdome Bunnik
21:00 - 22:30 Dames Veteranen B zaal Eveline Van der Pas Sportdome Bunnik
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D2 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes C2 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
18:00 - 21:00 keepersteam Groep Trainingsgroep Sportdome Bunnik
21:00 - 22:30 Heren 1 zaal Ton van Hekezen Sportdome Bunnik
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A zaal Sportdome Bunnik
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 Jongens F1 zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 zaal Eveline Van der Pas Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 zaal Feline Brink Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes D2 zaal Julie Bosch Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Meisjes D5 zaal Bas Henzing
Ivor Hidding
Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 Meisjes D1 zaal Nienke Lokhorst Sportdome Bunnik
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Funkeyhockey Trainingsgroep Sportdome Bunnik
Hoofdsponsor
Sponsoren