Wedstrijdschema
laat schema zien voor

6 maart | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens 8E1 !Oefenwedstrijd 11:00 11:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
11:15-11:45 M8E2 - J8E1 ; 11:50-12:20 M8E2 - M8E1 ; 12:25-12:55 J8E1 - M8E1
Jongens A1 !Oefenwedstrijd MA1 15:40 15:55 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
1x30min ; fluiten: Bente Osinga en Noa van Petersen (MB1)
Jongens A1 !Oefenwedstrijd MB1 16:25 16:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
1x30min ; fluiten: Tom Korving (JB1) en Julie Bosch (MA1)
Jongens D1 !Oefenwedstrijd MD1 12:40 12:55 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Thom Buschgens en Matthijs Jansen (JB1)
Jongens D2 !Oefenwedstrijd MD2 11:25 11:40 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Otto Michels en Floris Dollé (JC1)
Jongens F1 !Oefenwedstrijd 09:45 10:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
10:00-10:15 MF1 - JF1 ; 10:20-10:35 MF2 - JF1 ; 10:40-10:55 MF1 - MF2
Meisjes 6E1 !Oefenwedstrijd M6E2, M6E3 09:45 10:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
10:00-10:25 M6E1 - M6E3 ; 10:30-10:55 M6E1 - M6E2 ; 11:00-11:25 M6E2 - M6E3
Meisjes 6E2 !Oefenwedstrijd M6E1, M6E3 10:15 10:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
10:00-10:25 M6E1 - M6E3 ; 10:30-10:55 M6E1 - M6E2 ; 11:00-11:25 M6E2 - M6E3
Meisjes 6E3 !Oefenwedstrijd M6E1, M6E2 09:45 10:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
10:00-10:25 M6E1 - M6E3 ; 10:30-10:55 M6E1 - M6E2 ; 11:00-11:25 M6E2 - M6E3
Meisjes 8E1 !Oefenwedstrijd 11:35 11:50 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
11:15-11:45 M8E2 - J8E1 ; 11:50-12:20 M8E2 - M8E1 ; 12:25-12:55 J8E1 - M8E1
Meisjes 8E2 !Oefenwedstrijd 11:00 11:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
11:15-11:45 M8E2 - J8E1 ; 11:50-12:20 M8E2 - M8E1 ; 12:25-12:55 J8E1 - M8E1
Meisjes 8E3 !Oefenwedstrijd MD4 14:10 14:25 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Robin Bakker en Liselotte van Bentum (MA2)
Meisjes A1 !Oefenwedstrijd MB1 15:05 15:20 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
1x30min ; fluiten: Joep Schrickx en Bram Toes (JA1)
Meisjes A1 !Oefenwedstrijd JA1 15:50 15:55 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
1x30min ; fluiten: Bente Osinga en Noa van Petersen (MB1)
Meisjes B1 !Oefenwedstrijd MA1 15:05 15:20 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
1x30min ; fluiten: Joep Schrickx en Bram Toes (JA1)
Meisjes B1 !Oefenwedstrijd JA1 16:15 16:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
1x30min ; fluiten: Tom Korving (JB1) en Julie Bosch (MA1)
Meisjes C1 !Oefenwedstrijd MC2 13:55 14:10 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Abel Kusters & IJsbrand van Mens (JB1)
Meisjes C2 !Oefenwedstrijd MC1 13:55 14:10 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Abel Kusters & IJsbrand van Mens (JB1)
Meisjes C3 !Oefenwedstrijd MC4 15:25 15:40 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Jasmijn Hootsen en Lisa van Braam van Vloten (MB2)
Meisjes C4 !Oefenwedstrijd MC3 15:25 15:40 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Jasmijn Hootsen en Lisa van Braam van Vloten (MB2)
Meisjes D1 !Oefenwedstrijd JD1 12:40 12:55 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Thom Buschgens en Matthijs Jansen (JB1)
Meisjes D2 !Oefenwedstrijd JD2 11:25 11:40 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Otto Michels en Floris Dollé (JC1)
Meisjes D3 !Oefenwedstrijd MD5 12:55 13:10 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Annemieke Vriens en Fieke de Vries (MA2)
Meisjes D4 !Oefenwedstrijd M8E3 14:10 14:25 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Robin Bakker en Liselotte van Bentum (MA2)
Meisjes D5 !Oefenwedstrijd MD3 12:55 13:10 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
2x30min ; fluiten: Annemieke Vriens en Fieke de Vries (MA2)
Meisjes F1 !Oefenwedstrijd 09:45 10:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
10:00-10:15 MF1 - JF1 ; 10:20-10:35 MF2 - JF1 ; 10:40-10:55 MF1 - MF2
Meisjes F2 !Oefenwedstrijd 10:05 10:20 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
10:00-10:15 MF1 - JF1 ; 10:20-10:35 MF2 - JF1 ; 10:40-10:55 MF1 - MF2


Hoofdsponsor
Sponsoren