Agenda




Let op: Bij HC Kromme Rijn kan alleen cashless worden betaald met een bankpas. Je kunt ook betalen met de betaalkaart van HC Kromme Rijn. 


Trainingsschema

Trainingsschema 

Wil je extra training of het veld op een andere tijd gebruiken, check dan de beschikbaarheid bij de wedstrijdsecretaris: wedstrijd [email protected].  

 



Dit schema loopt van 26-11-2018 t/m 15-2-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 zaal Nikki van der Staak
19:00 - 20:00 MC2 zaal Mariska Hendriks
20:00 - 21:00 MA1 zaal Mariska Hendriks
21:00 - 22:00 Trainingsgroep zaal Mariska Hendriks
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD3 zaal Mariska Hendriks
17:00 - 18:00 JD2 zaal Ton van Hekezen
18:00 - 19:00 JD1 zaal Storm Wiggers
19:00 - 20:00 JB1 zaal Ton van Hekezen
20:00 - 21:00 Dames 1 zaal Robert Jan Kramer
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:45 - 14:45 Training F 1ste jaars Trainingsgroep
13:45 - 14:45 Training F 2de jaars Trainingsgroep
15:00 - 16:00 M6E2 zaal Eveline Van der Pas
16:00 - 17:00 M6E1 zaal Julie Bosch
Julie Bosch
16:00 - 17:00 M6E3 zaal Noor van Boeschoten
Noor van Boeschoten
17:00 - 18:00 MD4 zaal Lotte Brink
18:00 - 19:00 MC3 zaal Mariska Hendriks
19:00 - 20:00 MB2 zaal Mariska Hendriks
20:00 - 21:00 DVB zaal Eveline Van der Pas
21:00 - 22:00 DVA zaal Eveline Van der Pas
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD3 zaal Fleur van't Klooster
17:00 - 18:00 MD2 zaal Mariska Hendriks
18:00 - 19:00 MD12 zaal Mariska Hendriks
19:00 - 20:00 MC1 zaal Tijmen Osinga
20:00 - 21:00 MB1 zaal Robert Jan Kramer
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 zaal Tom Brink Sporthal De Tol
16:00 - 17:00 J8E1 zaal Guus Kneepkens Sporthal De Tol
17:00 - 18:00 Keepers wissel zaal Marco Harskamp
Yessica Hasselton
17:00 - 18:00 M8E1 zaal Nienke Lokhorst Sporthal De Tol
17:00 - 18:00 M8E2 zaal Ivor Hidding Sporthal De Tol
18:00 - 19:00 Keepers groep B zaal Marco Harskamp
Yessica Hasselton
18:00 - 19:00 M8E3 zaal Karen Dollé Sporthal De Tol
18:00 - 19:00 M8E4 zaal Veerle Wychgel Sporthal De Tol
19:00 - 20:00 JB2 zaal Robert Jan Kramer Sporthal De Tol
19:00 - 20:00 Keepers groep A zaal Marco Harskamp
Yessica Hasselton
20:00 - 21:00 Dames 2 zaal Robert Jan Kramer
21:00 - 22:00 HVA zaal
Hoofdsponsor
Sponsoren