Kies een ander team :
Dames Veteranen B

Teamfoto


Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
17 okt 8887 Gooische Hockey Club D30J
40
13:05 14:15 uit route
31 okt 8924 DMHC Shinty D30B
thuis
7 nov 8940 M.H.C. Weesp D30C
37
11:35 12:45 uit route
21 nov 8997 MMHC Voordaan D30E
25
uit route
28 nov 10639 SV Phoenix D30D
thuis
13 mrt 9064 CMHC D30A
thuis
20 mrt 9074 Hockey Club Naarden D30F
27
uit route
27 mrt 9131 Hockeyclub De Haaskamp D30A
22
uit route
3 apr 9156 Larensche Mixed Hockey Club D30C
thuis
24 apr 9214 Gooische Hockey Club D30J
thuis
8 mei 9233 DMHC Shinty D30B
4
uit route
15 mei 9272 M.H.C. Weesp D30C
thuis
29 mei 9325 MMHC Voordaan D30E
thuis
12 jun 10629 SV Phoenix D30D
6
uit route
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan D30E 4 12 4 0 0 20 3 0
2 Haaskamp D30A 5 12 4 0 1 22 9 0
3 Culemborg D30A 4 12 4 0 0 13 1 0
4 Naarden D30F 5 9 3 0 2 8 12 0
5 Weesp D30C 4 6 2 0 2 10 12 0
6 Phoenix D30D 4 4 1 1 2 6 9 0
7 Laren D30C 5 4 1 1 3 3 7 0
8 Kromme Rijn D30B 5 4 1 1 3 4 10 0
9 Gooische D30J 5 3 1 0 4 4 14 0
10 Shinty D30B 5 1 0 1 4 5 18 0

Uitslagenmatrix
  Haaskamp D30ALaren D30CCulemborg D30AVoordaan D30EShinty D30BGooische D30JWeesp D30CNaarden D30FKromme Rijn D30BPhoenix D30D
Haaskamp D30A   2-6 6-2
Laren D30C 0-3   0-2 0-0
Culemborg D30A   3-1 4-0
Voordaan D30E   7-1
Shinty D30B   1-3 1-1
Gooische D30J 0-4 0-3   3-0
Weesp D30C 0-4 4-1  
Naarden D30F 0-8 2-0 3-0  
Kromme Rijn D30B 1-3 3-0  
Phoenix D30D 0-3 4-1 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Culemborg D30A Kromme Rijn D30B 4-0 Definitief
.. Weesp D30C Shinty D30B 4-1 Definitief
.. Naarden D30F Haaskamp D30A 0-8 Definitief
.. Phoenix D30D Laren D30C 0-3 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Gooische D30J Voordaan D30E 0-3 Definitief
.. Haaskamp D30A Weesp D30C 6-2 Definitief
.. Kromme Rijn D30B Naarden D30F 3-0 Definitief
.. Laren D30C Culemborg D30A 0-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Naarden D30F Laren D30C 2-0 Definitief
.. Voordaan D30E Shinty D30B 7-1 Definitief
.. Kromme Rijn D30B Haaskamp D30A 1-3 Definitief
.. Phoenix D30D Gooische D30J 4-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Weesp D30C Voordaan D30E 0-4 Definitief
.. Shinty D30B Phoenix D30D 1-1 Definitief
.. Laren D30C Kromme Rijn D30B 0-0 Definitief
.. Gooische D30J Culemborg D30A 0-4 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Culemborg D30A Shinty D30B 3-1 Definitief
.. Laren D30C Haaskamp D30A 0-3 Definitief
.. Naarden D30F Gooische D30J 3-0 Definitief
.. Phoenix D30D Weesp D30C 1-4 Definitief
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
.. Haaskamp D30A Voordaan D30E 2-6 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Gooische D30J Kromme Rijn D30B 3-0 Definitief
.. Shinty D30B Naarden D30F 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
  Weesp D30C Culemborg D30A 14:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Kromme Rijn D30B Shinty D30B Sportpark Tolhuislaan
  Laren D30C Gooische D30J 12:20 Sportp. Eemnesserweg
  Naarden D30F Weesp D30C 14:00 Sportpark 'Naarden'
  Phoenix D30D Voordaan D30E 8:55 Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Haaskamp D30A Phoenix D30D sportp. 'de Burgwal'
  Shinty D30B Laren D30C 11:30 Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30E Culemborg D30A 13:00 Sportpark Bos
  Weesp D30C Kromme Rijn D30B 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Culemborg D30A Phoenix D30D 11:00 Sportp. 'Ter Weijde'
  Gooische D30J Haaskamp D30A Sportpark Laegieskamp
  Laren D30C Weesp D30C 15:40 Sportp. Eemnesserweg
  Naarden D30F Voordaan D30E Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Culemborg D30A Haaskamp D30A 14:45 Sportp. 'Ter Weijde'
  Phoenix D30D Naarden D30F Sportpark Koeburgweg
  Shinty D30B Gooische D30J 10:45 Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30E Kromme Rijn D30B Sportpark Bos
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Gooische D30J Weesp D30C Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Shinty D30B sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn D30B Phoenix D30D Sportpark Tolhuislaan
  Laren D30C Voordaan D30E 11:00 Sportp. Eemnesserweg
  Naarden D30F Culemborg D30A Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 13 MAART 2022
  Haaskamp D30A Naarden D30F sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn D30B Culemborg D30A Sportpark Tolhuislaan
  Laren D30C Phoenix D30D Sportp. Eemnesserweg
  Shinty D30B Weesp D30C Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 20 MAART 2022
  Culemborg D30A Laren D30C Sportp. 'Ter Weijde'
  Naarden D30F Kromme Rijn D30B Sportpark 'Naarden'
  Voordaan D30E Gooische D30J Sportpark Bos
  Weesp D30C Haaskamp D30A Sportpark Vechtoever
ZONDAG 27 MAART 2022
  Gooische D30J Phoenix D30D Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Kromme Rijn D30B sportp. 'de Burgwal'
  Laren D30C Naarden D30F Sportp. Eemnesserweg
  Shinty D30B Voordaan D30E Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Culemborg D30A Gooische D30J Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D30B Laren D30C Sportpark Tolhuislaan
  Phoenix D30D Shinty D30B Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D30E Weesp D30C Sportpark Bos
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Gooische D30J Naarden D30F Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Laren D30C sportp. 'de Burgwal'
  Shinty D30B Culemborg D30A Beerschoten-Willinksburg
  Weesp D30C Phoenix D30D Sportpark Vechtoever
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Culemborg D30A Weesp D30C Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D30B Gooische D30J Sportpark Tolhuislaan
  Naarden D30F Shinty D30B Sportpark 'Naarden'
  Voordaan D30E Haaskamp D30A Sportpark Bos
ZONDAG 8 MEI 2022
  Gooische D30J Laren D30C Sportpark Laegieskamp
  Shinty D30B Kromme Rijn D30B Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30E Phoenix D30D Sportpark Bos
  Weesp D30C Naarden D30F Sportpark Vechtoever
ZONDAG 15 MEI 2022
  Culemborg D30A Voordaan D30E Sportp. 'Ter Weijde'
  Kromme Rijn D30B Weesp D30C Sportpark Tolhuislaan
  Laren D30C Shinty D30B Sportp. Eemnesserweg
  Phoenix D30D Haaskamp D30A Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 22 MEI 2022
  Haaskamp D30A Gooische D30J sportp. 'de Burgwal'
  Phoenix D30D Culemborg D30A Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D30E Naarden D30F Sportpark Bos
  Weesp D30C Laren D30C Sportpark Vechtoever
ZONDAG 29 MEI 2022
  Gooische D30J Shinty D30B Sportpark Laegieskamp
  Haaskamp D30A Culemborg D30A sportp. 'de Burgwal'
  Kromme Rijn D30B Voordaan D30E Sportpark Tolhuislaan
  Naarden D30F Phoenix D30D Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Culemborg D30A Naarden D30F Sportp. 'Ter Weijde'
  Phoenix D30D Kromme Rijn D30B Sportpark Koeburgweg
  Shinty D30B Haaskamp D30A Beerschoten-Willinksburg
  Voordaan D30E Laren D30C Sportpark Bos
  Weesp D30C Gooische D30J Sportpark Vechtoever

Hoofdsponsor
Sponsoren