Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 april | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 6E1 !Oefenwedstrijd JF1 10:00 10:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes 6E2 !Oefenwedstrijd MF2 10:00 10:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes 6E3 !Oefenwedstrijd MF1 08:45 09:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes 8E1 !Oefenwedstrijd M8E2 08:45 09:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Meisjes 8E2 !Oefenwedstrijd M8E1 08:45 09:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Meisjes 8E3 !Oefenwedstrijd J8E1 08:45 09:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Meisjes A1 !Oefenwedstrijd MB1 15:30 15:45 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Jasper Kramer (Heren Veteranen A) en Inge Hardus (Dames Veteranen B)
Meisjes B1 !Oefenwedstrijd MA1 15:30 15:45 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Meisjes B2 !Oefenwedstrijd MC1, JC1 13:00 13:15 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
13:15-13:55 MC1 - MB2 ; 14:05-14:45 JC1 - MB2 ; 14:50-15:30 JC1 - MC1
Meisjes C1 !Oefenwedstrijd MB2, JC1 13:00 13:15 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Sam Levering (Meisjes A1) en Sophie van Veen (Meisjes A1)
13:15-13:55 MC1 - MB2 ; 14:05-14:45 JC1 - MB2 ; 14:50-15:30 JC1 - MC1
Meisjes C2 !Oefenwedstrijd MD1 11:30 11:45 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes C3 !Oefenwedstrijd MC4 14:30 14:45 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Florian Raimond (Jongens A1) en Iwan Spilker (Jongens A1)
Meisjes C4 !Oefenwedstrijd MC3 14:30 14:45 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes D1 !Oefenwedstrijd MC2 11:30 11:45 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Lieke Broshuis (Meisjes B1) en Lotte Larik (Meisjes B1)
Meisjes D2 !Oefenwedstrijd MD5 11:30 11:45 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Lieve Wiss (Meisjes B2) en Otto Michels (Jongens C1)
Meisjes D3 !Oefenwedstrijd MD4 13:00 13:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Thom Korving (Jongens B1) en Thom Buschgens (Jongens B1)
Meisjes D4 !Oefenwedstrijd MD3 13:00 13:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes D5 !Oefenwedstrijd MD2 11:30 11:45 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Meisjes F1 !Oefenwedstrijd M6E3 08:45 09:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Meisjes F2 !Oefenwedstrijd M6E2 10:00 10:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Jongens 8E1 !Oefenwedstrijd M8E3 08:45 09:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Jongens A1 !Oefenwedstrijd JB1 16:00 16:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Sibrand Jansen (Heren Veteranen A) en Jos Buschgens
Jongens B1 !Oefenwedstrijd JA1 16:00 16:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Jongens C1 !Oefenwedstrijd MC1, MB2 13:50 14:05 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Seema Barkmeijer (Meisjes A1) en Sam Levering (Meisjes A1)
13:15-13:55 MC1 - MB2 ; 14:05-14:45 JC1 - MB2 ; 14:50-15:30 JC1 - MC1
Jongens D1 !Oefenwedstrijd JD2 10:00 10:15 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Diego Bustos Medina en Wouter Stam
Jongens D2 !Oefenwedstrijd JD1 10:00 10:15 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Jongens F1 !Oefenwedstrijd M6E1 10:00 10:15 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee


Hoofdsponsor
Sponsoren