Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda



     Instagram
Volg ons op Insta!
@hc_krommerijn 


Trainingsschema

Trainingsschema seizoen 2020/2021 

Wil je extra training of het veld op een andere tijd gebruiken, check dan de beschikbaarheid bij de wedstrijdsecretaris: [email protected].  


Dit schema loopt van 30-11-2020 t/m 19-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1-zaal Anouk van der Linden Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Meisjes D5-zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes C1-zaal Anouk van der Linden Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes C2-zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 wissel keepers E teams Trainingsgroep Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Meisjes C3-zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 keepers C-/D-jeugd Trainingsgroep Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 Meisjes B2-zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 keepers Senioren/A-/B-jeugd Trainingsgroep Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 Meisjes A2-zaal Hedda Brink Sportdome Bunnik
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D3-zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 F Boskabouters zaal
Anouk van der Linden
Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Jongens F1-zaal Sportdome Bunnik ouders
16:00 - 17:00 Meisjes F1-zaal Puck Eijbersen
Roos Brinkhuis
Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 Meisjes F2-zaal Robin Bakker Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1-zaal Eveline van der Pas Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2-zaal Suzie Schults Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3-zaal Ida Tabbers Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3-zaal Liselotte van Bentum
Robin Bakker
Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Jongens 8E1-zaal Jeroen Van Barneveld Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1-zaal Suzie Schults Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2-zaal Tessel Hunting
Greta Rockmann
Sportdome Bunnik
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D1-zaal Franz Rockmann Sportdome Bunnik
16:30 - 17:30 Meisjes D2-zaal Feline Brink Sportdome Bunnik
17:30 - 18:30 Jongens D2-zaal Steven Keulemans Sportdome Bunnik
17:30 - 18:30 Meisjes D4-zaal Noor van Boeschoten Sportdome Bunnik
18:30 - 19:30 Jongens C1-zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
18:30 - 19:30 Meisjes C4-zaal Julie Bosch Sportdome Bunnik
19:30 - 20:30 Meisjes A1-zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
19:30 - 20:30 Meisjes B1-zaal Tjeerd Bruinsma Sportdome Bunnik
20:30 - 21:30 Jongens A1-zaal Ton van Hekezen Sportdome Bunnik
20:30 - 21:30 Jongens B1-zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 Funkeyhockey Trainingsgroep Sportdome Bunnik Hedda Brink
Hoofdsponsor
Sponsoren