Agenda




Let op: Vanaf 1 januari 2018 is HC Kromme Rijn cashless en kan alleen worden betaald met een bankpas. Vanaf 10 maart kan je ook betalen met de betaalkaart 
van HC Kromme Rijn. 


Trainingsschema

Trainingsschema 

Wil je extra training of het veld op een andere tijd gebruiken, check dan de beschikbaarheid bij de wedstrijdsecretaris: wedstrijd [email protected].  

 



Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MD1 zaal Sportdome Bunnik Nikki van der Staak
19:00 - 20:00 MC2 zaal Mariska Hendriks Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 MA1 zaal Mariska Hendriks Sportdome Bunnik
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD3 zaal Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 JD1 zaal Storm Wiggers Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 JD2 zaal Ton van Hekezen Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 JB1 zaal Ton van Hekezen Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 Da 1 zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 M6E2 zaal Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 M6E1 zaal Sportdome Bunnik
16:00 - 17:00 M6E3 zaal Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 MD4 zaal Lotte Brink Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 MC3 zaal Mariska Hendriks Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 MB2 zaal Mariska Hendriks Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 DVB zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
21:00 - 22:00 DVA zaal Robert Jan Kramer Sportdome Bunnik
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD3 zaal Lotte Brink Sportdome Bunnik
17:00 - 18:00 MD2 zaal Lotte Brink Sportdome Bunnik
18:00 - 19:00 MD12 zaal Mariska Hendriks Sportdome Bunnik
19:00 - 20:00 MC1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 MB1 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 zaal Tom Brink Sportdome Bunnik Trainer Tom Brink Zaaldeel rechts
16:00 - 17:00 J8E1 zaal Sportdome Bunnik Trainer Guus Velddeel links
17:00 - 18:00 Training Keepers Trainingsgroep Sporthal De Tol Trainingen Keepersteam
17:00 - 18:00 M8E1 zaal Nienke Lokhorst Sportdome Bunnik Velddeel links
17:00 - 18:00 M8E2 zaal Sportdome Bunnik Velddeel rechts
18:00 - 19:00 Training Keepers Trainingsgroep Sporthal De Tol Trainingen Keepersteam
18:00 - 19:00 M8E3 zaal Sportdome Bunnik Velddeel links
18:00 - 19:00 M8E4 zaal Sportdome Bunnik Velddeel rechts
19:00 - 20:00 Training Keepers Trainingsgroep Sporthal De Tol Trainingen Keepersteam
19:00 - 20:00 JB2 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
20:00 - 21:00 Da 3 zaal Ben Perdok Sportdome Bunnik
21:00 - 22:00 HVA zaal Ton van Hekezen Sportdome Bunnik
Hoofdsponsor
Sponsoren