Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda



     Instagram
Volg ons op Insta!
@hc_krommerijn 


Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 januari | Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 6E1-zaal !Oefenwedstrijd 10:45 11:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
11:00 - 11:25 M6E1 - M8E2 11:30 - 11:55 M6E1 - M8E3 12:00 - 12:25 M8E2 - M8E3
Meisjes 6E2-zaal !Oefenwedstrijd 10:45 11:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
11:00 - 11:25 M6E2 - M6E3 11:30 - 11:55 JF1 - M6E2 12:00 - 12:25 JF1 - M6E3
Meisjes 6E3-zaal !Oefenwedstrijd 10:45 11:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
11:00 - 11:25 M6E2 - M6E3 11:30 - 11:55 JF1 - M6E2 12:00 - 12:25 JF1 - M6E3
Meisjes 8E1-zaal !Oefenwedstrijd 10:45 11:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
11:00 - 11:25 J8E1 - M8E11 11:30 - 11:55 J8E1 - M8E12 12:00 - 12:25 M8E11 - M8E12
Meisjes 8E2-zaal !Oefenwedstrijd 10:45 11:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
11:00 - 11:25 M6E1 - M8E2 11:30 - 11:55 M6E1 - M8E3 12:00 - 12:25 M8E2 - M8E3
Meisjes 8E3-zaal !Oefenwedstrijd 11:15 11:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
11:00 - 11:25 M6E1 - M8E2 11:30 - 11:55 M6E1 - M8E3 12:00 - 12:25 M8E2 - M8E3
Meisjes A1-zaal !Oefenwedstrijd 14:15 14:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
14:30 - 14:55 JA1 - MA11 15:00 - 15:25 MA11 - MA12 15:30 - 15:55 JA1 - MA12
Meisjes A2-zaal !Oefenwedstrijd 12:45 13:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
13:00 - 13:25 MB21 - MA21 MB22 - MA22 13:30 - 13:55 MB21 - MA22 MB22 - MA21
Meisjes B1-zaal !Oefenwedstrijd 13:15 13:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
13:30 - 13:55 MB11 - MC11 MB12 - MC12 14:00 - 14:25 MB11 - MC12 MB12 - MC11
Meisjes B2-zaal !Oefenwedstrijd 12:45 13:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
13:00 - 13:25 MB21 - MA21 MB22 - MA22 13:30 - 13:55 MB21 - MA22 MB22 - MA21
Meisjes C1-zaal !Oefenwedstrijd 13:15 13:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
13:30 - 13:55 MB11 - MC11 MB12 - MC12 14:00 - 14:25 MB11 - MC12 MB12 - MC11
Meisjes C3-zaal !Oefenwedstrijd 12:15 12:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
12:30 - 12:55 MC41 - MC31 MC42 - MC32 13:00 - 13:25 MC41 - MC32 MC42 - MC31
Meisjes C4-zaal !Oefenwedstrijd 12:15 12:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
12:30 - 12:55 MC41 - MC31 MC42 - MC32 13:00 - 13:25 MC41 - MC32 MC42 - MC31
Meisjes F1-zaal !Oefenwedstrijd MF2 10:45 11:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
11:00 - 11:55 MF1 - MF2
Meisjes F2-zaal !Oefenwedstrijd MF1 10:45 11:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
11:00 - 11:55 MF1 - MF2
Jongens 8E1-zaal !Oefenwedstrijd 10:45 11:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
11:00 - 11:25 J8E1 - M8E11 11:30 - 11:55 J8E1 - M8E12 12:00 - 12:25 M8E11 - M8E12
Jongens A1-zaal !Oefenwedstrijd 14:15 14:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
14:30 - 14:55 JA1 - MA11 15:00 - 15:25 MA11 - MA12 15:30 - 15:55 JA1 - MA12
Jongens B1-zaal !Oefenwedstrijd 14:15 14:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
14:30 - 14:55 JC11 - JB1 15:00 - 15:25 JC11 - JC12 15:30 - 15:55 JC12 - JB1
Jongens C1-zaal !Oefenwedstrijd 14:15 14:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  Nee
14:30 - 14:55 JC11 - JB1 15:00 - 15:25 JC11 - JC12 15:30 - 15:55 JC12 - JB1
Jongens F1-zaal !Oefenwedstrijd 11:15 11:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  Nee
11:00 - 11:25 M6E2 - M6E3 11:30 - 11:55 JF1 - M6E2 12:00 - 12:25 JF1 - M6E3


Hoofdsponsor
Sponsoren