Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
  Stijn Rooijakkers  Voorzitter   
  Fannie van Petersen  Secretaris   
  Jeroen Hessel  Penningmeester   
  Ronald Michels  Bestuurslid Accommodatie en Vrijwilligersbeleid   
  Tjirk Benedictus  Bestuurslid TC   
Technische Commissie Email sturen naar Technische Commissie  
  Renze Sanberg     
  Eveline van der Pas  Voorzitter   
  Eveline van der Pas    Coördinator Jongste Jeugd (E, F, Funkey) 
  Hedda van der Kwast    Coördinator Junioren - Meisjes A & B 
  Eveline van der Pas    Coördinator Junioren - Meisjes C & D 
  Danielle Anema    Coördinator Senioren 
  Hedda van der Kwast    Coördinator Trainingen 
Wedstrijdsecretariaat Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
  Hedda van der Kwast     
Ledenadministratie Email sturen naar Ledenadministratie  
  Linda Beijk     
  Dorine Stahlie     
Accommodatiecommissie Email sturen naar Accommodatiecommissie  
  Erwin Keij  Voorzitter   
  Willem Berg     
  Ronald Michels     
  Arnaud Osinga     
Arbitragecommissie Email sturen naar Arbitragecommissie  
  Arthur Costerus     
  Eva Schoenmaekers     
  Lennart de Vos     
Barcommissie Email sturen naar Barcommissie  
  Michelle van der Linden     
  Anita Uijttewaal     
  Roy Kroon     
  Jeroen Gerritsen     
  Nienke Jagersma     
Communicatie commissie Email sturen naar Communicatie commissie  
  Maarten Schults     
  Thalco van der Linden     
EHBO commissie Email sturen naar EHBO commissie  
  Jocea Michels     
  Thalco van der Linden     
Evenementencommissie Email sturen naar Evenementencommissie  
Familietoernooi commissie Email sturen naar Familietoernooi commissie  
  Alex Capel     
  Rogier Brieko     
IT Commissie Email sturen naar IT Commissie  
  Boris Rensen     
  Carl in ´t Veld  Voorzitter   
  Arjen Raue     
  Walter Nijssen     
  John de Vetten     
Kascommissie Email sturen naar Kascommissie  
  Yvette Stumpf     
  Titus Schurink     
Keepersteam Email sturen naar Keepersteam  
Materialenbeheer Email sturen naar Materialenbeheer  
  Robert Jan Kramer     
  Hedda van der Kwast     
Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
Sportiviteitscommissie Email sturen naar Sportiviteitscommissie  
Technische commissie Zaalhockey Email sturen naar Technische commissie Zaalhockey  
  Angelique Hardeman- Campagne     
  Maike Annee     
  Heike Rockmann     
  Myrthe Valé     
TrainersTeam  
  Hedda van der Kwast     
  Robert Jan Kramer     
Vertrouwenspersoon Email sturen naar Vertrouwenspersoon  
Vrijwilligerscommissie Email sturen naar Vrijwilligerscommissie  
  Myrthe Valé     
Hoofdsponsor
Sponsoren