Agenda




Let op: Bij HC Kromme Rijn kan alleen cashless worden betaald met een bankpas. Je kunt ook betalen met de betaalkaart van HC Kromme Rijn. 


Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 september | Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 6E1 1661 DMHC Shinty M6E3 09:15 09:45 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
  Deel B  
Meisjes 6E2 1663 MHC Soest M6E3 08:00 08:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
  Deel B  
Meisjes 6E3 1673 HC Rijnvliet M6E2 08:30 09:00 uit -   info Nee
  C, opruimen na afloop  
Meisjes 8E1 1099 MHV Maarssen M8E2 22 08:50 09:45 uit -   info Nee
Meisjes 8E2 943 MHC Fletiomare M8E5 19 09:05 09:55 uit -   info Nee
Meisjes 8E3 1188 HC IJsseloever M8E3 09:00 09:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
  Deel CD  
Meisjes A1 3355 HC IJsseloever MA4 19 16:10 17:00 uit -   info Nee
Meisjes A2 3605 MHC Maarn MA1 14:00 14:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Bram Toes (Jongens A1) en Joep Schrickx (Jongens A1)
Meisjes B1 3765 Hockeyclub De Haaskamp MB1 14:55 15:25 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Tijmen Osinga (Jongens A1) en Tom Krutzen (Jongens A1)
Meisjes B2 4040 Hockey Club Houten MB6 11 13:00 13:45 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C1 4397 Hockey Club Houten MC6 11 10:05 10:50 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C2 4527 HC Rijnvliet MC4 11:30 12:00 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Bente Osinga (Meisjes B1) en Feline Brink (Meisjes B1)
Meisjes C3 4678 HC Rijnvliet MC7 14:15 14:45 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 4672 Hockeyclub Amersfoort MC9 10:30 11:00 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Jogchum Tigchelaar en Jacco Minnaar
Meisjes D1 4882 MHC Fletiomare MD4 19 07:25 08:15 uit -   info Nee
Meisjes D2 5019 Hockey Club Houten MD4 09:45 10:15 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Mees Dijkman (Jongens B1) en IJsbrand van Mens (Jongens B1)
Meisjes D3 5108 HC IJsseloever MD5 19 09:30 10:20 uit -   info Nee
Meisjes D4 5157 Zwaluwen Utrecht MD3 08:00 08:30 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Saskia Tromp en Peter den Ouden
Meisjes D5 5153 Zwaluwen Utrecht MD4 14 09:00 09:45 uit -   info Nee
Meisjes F1 2054 Hockey Club Houten MF1 08:00 08:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
  Deel D  
Meisjes F2 1736 MHV Maarssen MF2 22 08:50 09:45 uit -   info Nee
Jongens 8E1 193 MMHC Voordaan J8E3 25 12:15 13:10 uit -   info Nee
Jongens A1 2213 M.H.C. Barneveld JA1 16:40 17:10 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Hedda Brink en Rutger Nienhuis (Heren Veteranen A)
Jongens B1 2543 DMHC Shinty JB4 4 15:55 16:30 uit -   info Nee
Jongens C1 2751 Hockey Club Houten JC3 12:15 12:45 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
Fluiten: Tom Brink (Jongens A1) en Franz Rockmann (Jongens A1)
Jongens D1 3060 Zwaluwen Utrecht JD3 13:15 13:45 Veld 1: Handelsbanken (Waterveld)  info Nee
Fluiten: Erwin van Santen (Heren Veteranen B) en Jeroen Hessel (Heren Veteranen B)
Jongens D2 3109 MHC Fletiomare JD6 19 10:50 11:40 uit -   info Nee
Jongens F1 745 DMHC Shinty JF1 08:00 08:30 Veld 2: Optimix (Zandveld)  info Nee
  Deel C  


Hoofdsponsor
Sponsoren